на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

PINK AIR FORCE 1 WAY
PINK AIR FORCE 1 WAY
Blogger Pick
01.11.2023.

PINK AIR FORCE 1 WAY

Здраво дечки,

Повторно сум тука да ве запознаам со новиот модел на патики од Buzz, а овој пат тоа се NIKE Air Force 1 PLT.AF.ORM. Како што можете да видите, мојата опсесија со моделите на Nike Force продолжува.

Повеќето од вас кои имаа можност да ги следат моите најдобри best catch знаат дека јас сум најголемиот фан на овој модел. NIKE Air Force 1 PLT.AF.ORM се патики кои ме воодушевија. Зошто? Розовата боја ќе ја разбие и усоврши секоја модна комбинација, ќе оди заедно со апсолутно сè и дефинитивно се патики кои вреди да ги поседувате во вашата колекција. Овој пат ги искомбинирав со дуксер NIKE Phoenix и црни хеланки кои одлично се вклопуваат со целиот аутфит.

Патиките имаат голем гумен ѓон, опремен со вградено полнење со воздух и гарантираат удобност и стабилност во текот на денот. Ќе се согласите дека изгледаат одлично, па затоа се толку популарни.

Доколку барате тренди, но воедно и класичен и удобен модел, овие патики се токму тоа! NIKE Air Force 1 PLT.AF.ORM, како и многу други модели од новата колекција на Nike, може да се најдат во сите продавници на Buzz или да се нарачаат online.

 

Yours Adna, xoxo!

слично