на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

COOL AND COMFORT
COOL AND COMFORT
Blogger Pick
28.09.2022.

COOL AND COMFORT

Здраво на сите,

Ќе се обидам да се претставам во три реченици. Јас се викам Адна Субашиќ. Многу луѓе ме знаат од краткиот едукативен детски филм „Откриј ја својата енергија“ и од социјалните мрежи. Јас сум голем љубител на модата и модните трендови и сакам да се сликам и снимам.

Аутфитите што ги избираме се дел од нашето битие и се еден од начините да се претставиме, да покажеме кои сме. Иако ние сме тие кои го правиме изборот, се случува и некои модели да не одберат нас. Токму тоа се случи со овие прекрасни патики adidas Astir.

Горниот дел, изработен од кадифе и синтетика, ги обвиткува стапалата меко и пријатно, давајќи им ја потребната прозрачност и цврстина. Можете да ги комбинирате со различни бои и да се вклопите во сосема различни стилови. Секогаш талкам од спортско до елегантно, па затоа ми е важно да можам да ги носам моите нови омилени патики во секоја пригода, без размислување. Овој пат ги искомбинирав со класични фармерки и адидас маичка Adicolor.

Новите Astir патики дефинитивно стануваат мои нови омилени патики, бидејќи ми даваат слобода да се изразам на најдобар начин и да истражувам нови модни хоризонти.

Моделот на adidas Astir е достапен во продавниците на Buzz и online.

Ваша Adna!

слично