на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Капа SHORT BEANIE
adidas Капа SHORT BEANIE
adidas Капа SHORT BEANIE
adidas Капа SHORT BEANIE
adidas Капа SHORT BEANIE
adidas Капа SHORT BEANIE
adidas Капа SHORT BEANIE
adidas Капа SHORT BEANIE
adidas

adidas Капа SHORT BEANIE

код на производ: IL8443
Šifra proizvođača: HAY67
1.788 MKD
1.788 MKD
1.430 MKD
Заштеда: 358 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

аdidas SHORT BEANIE е унисекс капа што обезбедува добра покриеност и го истакнува вашиот спортско-елегантен стил. Пократкиот профил и плетената, ребреста конструкција му даваат на овој додаток модерен шмек. Лесната и воздушна ткаенина овозможува добар проток на воздух. Одевте на тренинг, во град или во природа? adidas SHORT BEANIE е добар избор за секоја пригода која вклучува напуштање на куќата. Направено од низа рециклирани материјали, производството на ова парче е само едно од решенијата за ставање крај на пластичниот отпад. Дискретното лого на adidas зборува во прилог на минималистичкиот стил што го зрачи овој производ. Спецификација:

 • Унисекс капа
 • Лого на adidas
 • Плетена ребреста ткаенина
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Капа
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Капа FN4672-100
  1.832 MKD
  Заштеда 20%
  2.290 MKD