на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Капа APEX
Nike Капа APEX
Nike Капа APEX
Nike Капа APEX
Nike

Nike Капа APEX

Код на производ: FB5385-346
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike APEX е универзална lifestyle капа што може да се додаде на секоја комбинација. Создавањето победничка облека е лесно кога ги имате вистинските парчиња облека во вашиот плакар, а ова е само едно од нив. Дискретното лого на Nike суптилно нагласува за која марка станува збор. Препуштете се на ефективни детали кои ќе ги привлечат сите погледи на улица. Урбано, младешко и ефективно. Спецификација:

 • Универзална капа
 • Nike лого
 • Обод 360°

 • карактеристики вредност
  Категорија Капа
  Пол Унисекс
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Зелена
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Капа DV5437-259
  Цена 1.890 MKD
  Големина
  M/L
  S/M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Капа DV5437-010
  Цена 1.890 MKD
  Големина
  M/L
  S/M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Капа DM8272-091
  Цена 2.390 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Капа DV3165-258
  Цена 1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  Големина
  L/XL
  M/L