на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Капа Snack
NIKE Капа Snack
NIKE Капа Snack
NIKE Капа Snack
NIKE Капа Snack
NIKE Капа Snack
NIKE Капа Snack
NIKE Капа Snack
NIKE Капа Snack
NIKE Капа Snack
NIKE

NIKE Капа Snack

код на производ: 3A3016-023
1.190 MKD
1.190 MKD
773 MKD
Заштеда: 417 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • ONE
  ONE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

NIKE GRADIENT CAP е lifestyle капа за помали девојки што ќе им ја обезбеди потребната заштита од сонце и ветер. Направена од памучна диапла, со стандарден раб и прилагодлив ремен на задната страна, оваа капа е идеална за секојдневно носење. Отворите за воздух додаваат чувство на удобност и удобност, додека закривениот раб обезбедува поголема покриеност.
Спецификација:

 • Капа за помали девојки - lifestyle
 • Прилагодливо затворање
 • Состав: 100% памук
 • Одржување: Рачно перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Капа
  Основната поделба EQU
  Пол За девојчиња
  Бренд NIKE
  Возраст Мали деца

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Капа FN4672-100
  1.832 MKD
  Заштеда 20%
  2.290 MKD