на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Капа Jordan Bucket
NIKE Капа Jordan Bucket
NIKE Капа Jordan Bucket
NIKE Капа Jordan Bucket
NIKE

NIKE Капа Jordan Bucket

код на производ: 9A0581-023
1.390 MKD
1.390 MKD
1.112 MKD
Заштеда: 278 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 56-60
  56-60
 • 56-60
  56-60
 • 56-60
 • 54-62
  54-62
 • 56-60
  56-60
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

JORDAN BUCKET HAT е lifestyle капа за момчиња и тинејџери за сончеви денови. Оваа капа со класичен дизајн е изработена од лесен памучен кепер кои обезбедуваат заштита од сонце и ременот на брадата за дополнителна стабилност и удобност.
Спецификација:

 • Капа, lifestyle, за момчиња и тинејџери
 • Состав: 100% памук
 • Одржување: Рачно перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Капа
  Основната поделба EQU
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи