на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Капа TREFOIL
adidas Капа TREFOIL
adidas Капа TREFOIL
adidas Капа TREFOIL
adidas Капа TREFOIL
adidas Капа TREFOIL
adidas Капа TREFOIL
adidas Капа TREFOIL
adidas Капа TREFOIL
adidas Капа TREFOIL
adidas

adidas Капа TREFOIL

код на производ: FQ4641
Šifra proizvođača: BHH18

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

1.788 MKD
1.788 MKD
1.341 MKD
Заштеда: 447 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas TREFOIL е унисекс капа во летен стил со урбан изглед. Покажете го вашиот летен стил со ова капче на аdidas. Направен е од мека памучна диалошка што дише и има извезено лого со три листови на централниот преден дел за кул, урбан изглед.
Спецификација:

 • Капа - унисекс, lifestyle
 • Флексибилен раб
 • Удобна памучна конструкција
 • Извезено лого Три листови во средишниот преден дел
 • Материјал: 100% памучна диапла

 • карактеристики вредност
  Категорија Капа
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Капа FN4672-100
  1.832 MKD
  Заштеда 20%
  2.290 MKD