на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Kачкет BASEB CLASS TRE
adidas Kачкет BASEB CLASS TRE
adidas Kачкет BASEB CLASS TRE
adidas Kачкет BASEB CLASS TRE
adidas Kачкет BASEB CLASS TRE
adidas Kачкет BASEB CLASS TRE
adidas Kачкет BASEB CLASS TRE
adidas Kачкет BASEB CLASS TRE
adidas

adidas Kачкет BASEB CLASS TRE

код на производ: IL4846
Šifra proizvođača: FUC24
1.188 MKD
1.188 MKD
950 MKD
Заштеда: 238 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Kачкет
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Чорапи S20274
adidas TREFOIL LINEAR SOCKS 3P унисекс чорапите ќе ги направат сите ваши патики уште по...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
788 MKD
големина
3538
3942
4346
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Чорапи FT8524
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
666 MKD
Заштеда 25%
888 MKD
големина
3538
3942
4346
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Чорапи IL5026
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
630 MKD
Заштеда 20%
788 MKD
големина
L

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Kачкет 101-0389-EBO
2.490 MKD
големина
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Kачкет 101-0388-DGY
2.490 MKD
големина
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Kачкет 101-0381-EBO
2.490 MKD
големина
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Kачкет VN00066XY28
1.183 MKD
Заштеда 30%
1.690 MKD
големина
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Kачкет 60364250
1.533 MKD
Заштеда 30%
2.190 MKD