на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Чорапи High Crew
adidas

adidas Чорапи High Crew

Код на производ: IU2656
Šifra proizvođača: EEF56
888 MKD
888 MKD
888 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 43-45
 • 40-42
 • 37-39
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas High Crew се удобни универзални чорапи направени од мешавина на рециклирани и обновливи материјали. Удобноста се среќава со класичниот дизајн во овој пакет чорапи од три пара. Понудени во низа сезонски бои, овие универзални чорапи се направени од мешавина на памук и рециклирани материјали за целодневна удобност. Иконското брендирање со препознатливите ленти на adidas и Trefoil логото додаваат допир на автентичност, додека профилот со среден крој ги прави совршени за секојдневно носење. Спецификација:

 • Три пара во пакет
 • Мешавина од памук и рециклирани материјали
 • Брендирање

 • карактеристики вредност
  Категорија Чорапи
  Пол Unisex
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IF3701
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Патики ID4656
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IE4267
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  10-
  11-
  12
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IE7206
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.012 MKD
  Заштеда 30%
  8.588 MKD
  Големина
  10.5
  11
  8.5
  9
  9.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Чорапи A555D23GRO-SPG
  1.112 MKD
  Заштеда 20%
  1.390 MKD
  Големина
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Чорапи A556C20OG3-BLW
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  Големина
  M