на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Чорапи MID-CUT CREW
adidas

adidas Чорапи MID-CUT CREW

Код на производ: IB9390
Šifra proizvođača: IXX42
788 MKD
788 MKD
591 MKD
Заштеда: 197 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 43-45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas MID-CUT CREW се унисекс чорапи до глуждовите кои доаѓаат во пакување од три пара. Велат дека чорапите некогаш биле симбол на социјалниот статус и богатството. Три пара од овие аdidas чорапи сериозно ќе направат да се чувствувате како член на високата класа. Еден пар за споделување, еден за носење и еден за одвојување и губење во машината за сушење. Спецификација:

 • Чорапи – унисекс, lifestyle
 • Средна должина, преку глуждот
 • Меко чувство
 • Ребрест еластичен дел на отворот
 • Пакување од 3 пара
 • Материјал: 58,4% памук / 34% полиестер / 5,6% полиамид / 2% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Чорапи
  Пол Unisex
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IF3701
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики B75807
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  adidas SAMBA OG се машки патики кои лесно се вклопуваат во вашиот секојдневен стил на о...
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Kачкет IB9207
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.112 MKD
  Заштеда 30%
  1.588 MKD
  Големина
  OSFM
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Патики IF1584
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  11-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Патики ID4655
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.649 MKD
  Заштеда 10%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IE0759
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Чорапи A555D23GRO-SPG
  1.112 MKD
  Заштеда 20%
  1.390 MKD
  Големина
  S