на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Капа Jordan Jumpman
NIKE Капа Jordan Jumpman
NIKE Капа Jordan Jumpman
NIKE Капа Jordan Jumpman
NIKE Капа Jordan Jumpman
NIKE Капа Jordan Jumpman
NIKE

NIKE Капа Jordan Jumpman

код на производ: DC3687-010
2.290 MKD
2.290 MKD
1.717 MKD
Заштеда: 573 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • M
  M
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Jordan Jumpman е унисекс шешир кој ќе ги надополни вашите летни комбинации. Овој шешир носи целосен ретро дизајн бидејќи е направен од лесен кепер. Материјалот е пријатен, издржлив и мек, а неговата намалена боја придонесува за винтиџ стил.
Спецификација:

 • Унисекс lifestyle шешир
 • Рачно перење
 • Материјал: 60% памук / 40% најлон

 • карактеристики вредност
  Категорија Капа
  Основната поделба Текстил
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Капа NF0A7WJOH7I1
  2.490 MKD
  големина
  OS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Капа NF0A7WJOLJI1
  2.490 MKD
  големина
  OS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Капа FN4672-100
  1.832 MKD
  Заштеда 20%
  2.290 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Капа FN4673-200
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD