на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Јакна PADED PUFFER
adidas Јакна PADED PUFFER
adidas Јакна PADED PUFFER
adidas Јакна PADED PUFFER
adidas Јакна PADED PUFFER
adidas Јакна PADED PUFFER
adidas Јакна PADED PUFFER
adidas Јакна PADED PUFFER
adidas

adidas Јакна PADED PUFFER

код на производ: IL2563
Šifra proizvođača: EAO33

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

7.988 MKD
7.988 MKD
6.390 MKD
Заштеда: 1.598 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Padded Puffer е машка lifestyle јакна за ладно време. Дочекајте ја зимата со стил и самодоверба. Идеален избор е за секој кој е активен надвор кога температурите се ниски. Со пространа хауба и ватирани канали кои задржуваат повеќе топлина, јакната е дизајнирана да ви биде удобно без да го жртвувате изгледот. Опуштеното вклопување обезбедува удобност и можност за слоевито облекување. Легендарните три ленти на ракавите и логото на трифолија го истакнуваат автентичниот изглед на adidas.
Спецификација:

 • Машка lifestyle јакна
 • Стандарден крој
 • Капуљача
 • Затворање со патент
 • Машинско перење
 • Состав: 100% рециклиран најлон

 • карактеристики вредност
  Категорија Јакна
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики ID2395
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.830 MKD
  Заштеда 20%
  9.788 MKD
  големина
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики EG4960
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  7
  8
  8-
  9
  Sačuvano u omiljne
  Патики FY2229
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.870 MKD
  Заштеда 20%
  8.588 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики ID2104
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики FZ5742
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.516 MKD
  Заштеда 25%
  8.688 MKD
  големина
  11-
  8
  8-
  9
  9-

  слични производи