на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики React Vision
Nike Патики React Vision
Nike Патики React Vision
Nike Патики React Vision
Nike Патики React Vision
Nike Патики React Vision
Nike Патики React Vision
Nike Патики React Vision
Nike

Nike Патики React Vision

Код на производ: FB3353-001
Prosečna ocena:
9.590 MKD
6.713 MKD
6.713 MKD
Заштеда: 2.877 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 11 45 29
 • 12 46 30
 • 8.5 42 26.5
 • 9.5 43 27.5
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај

Nike React Vision е машка патика од колекцијата D/MS/X која нуди надреална удобност. Слоевитите текстури, сложените линии како и живите бои се комбинирани во дизајн кој е пренагласен, што е во склад со нивната удобност. Инспирирани од светот на нашите соништа, тие се карактеризираат со микро детали и издолжени пропорции за незаборавен изглед. Пената Nike React во средниот ѓон и мекиот гумен надворешен ѓон обезбедуваат трајна удобност по целото стапало, додека кадифен јазик обезбедува дополнителна удобност. Пластиката на петицата придонесува за цврстина и рамнотежа. Малите влошки за влечење на јазикот и петата, го олеснуваат облекувањето на патиките.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Nike React пена во средниот ѓон
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Црна
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Adriana
  Adriana
  10.07.2023. 16:31
  Super proizvod

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DQ4801-016
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.890 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DX0577-247
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.632 MKD
  Заштеда 20%
  8.290 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FD7863-340
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.990 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FN7687-410
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.534 MKD
  Заштеда 40%
  5.890 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HF1939-100
  Цена 8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HJ3989-001
  Цена 11.490 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HF9383-001
  Цена 11.490 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики HF3630-100
  Цена 9.490 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FN6949-002
  Цена 12.890 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DQ8426-103
  Цена 9.690 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5