на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT
NIKE Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT
NIKE Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT
NIKE Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT
NIKE Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT
NIKE Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT
NIKE Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT
NIKE Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT
NIKE

NIKE Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT

код на производ: FD3287-223
5.390 MKD
5.390 MKD
4.312 MKD
Заштеда: 1.078 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 12-13г.
  • 14-15г.
  • 7-8г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За момчиња
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.395 MKD
Заштеда 50%
2.790 MKD
големина
4
6
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.434 MKD
Заштеда 40%
2.390 MKD
големина
4
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.045 MKD
Заштеда 50%
4.090 MKD
големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
3.633 MKD
Заштеда 30%
5.190 MKD
големина
S
XS