на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Долен дел тренерки Jordan Paris Saint-Germain
Nike Долен дел тренерки Jordan Paris Saint-Germain
Nike Долен дел тренерки Jordan Paris Saint-Germain
Nike Долен дел тренерки Jordan Paris Saint-Germain
Nike Долен дел тренерки Jordan Paris Saint-Germain
Nike Долен дел тренерки Jordan Paris Saint-Germain
Nike Долен дел тренерки Jordan Paris Saint-Germain
Nike Долен дел тренерки Jordan Paris Saint-Germain
Nike

Nike Долен дел тренерки Jordan Paris Saint-Germain

Код на производ: 95C140-023
Prosečna ocena:
4.090 MKD
2.045 MKD
2.045 MKD
Заштеда: 2.045 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • S 9-10г.
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај

Поддржете го вашиот омилен тим во детските тренерки JORDAN PARIS SAINT-GERMAIN, за поголеми момчиња. Вашето малечко е подготвено да се удри на теренот со стил во оваа тренерка. Овој долен дел од тренерката има јамка, странични џебови и заден џеб за мали предмети. Тој ќе се чувствува како суперѕвезда што гордо го носи логото на неговиот омилен тим на ногата. Спецификација:

 • Долни тренерки за тинејџери
 • Ткаенина од руно
 • Лого на Jumpman
 • Материјал: 60% памук, 40% полиестер
 • Одржување: Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол За момчиња
  Возраст За тинејџери
  Бренд Nike
  Боја Црна
  ПроизведувачHADDAD BRANDS, 131 DOCKS CORNER ROAD, DAYTON, NJ 08810
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Gorjan
  Gorjan
  26.12.2023. 10:39

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Цена 2.443 MKD
  Заштеда 30%
  3.490 MKD
  Големина
  L
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Цена 3.654 MKD
  Заштеда 40%
  6.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Цена 1.953 MKD
  Заштеда 30%
  2.790 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Цена 1.953 MKD
  Заштеда 30%
  2.790 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL