на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки Jordan Air Speckle
NIKE Долен дел тренерки Jordan Air Speckle
NIKE Долен дел тренерки Jordan Air Speckle
NIKE Долен дел тренерки Jordan Air Speckle
NIKE Долен дел тренерки Jordan Air Speckle
NIKE Долен дел тренерки Jordan Air Speckle
NIKE Долен дел тренерки Jordan Air Speckle
NIKE Долен дел тренерки Jordan Air Speckle
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Jordan Air Speckle

код на производ: 85B784-023
2.390 MKD
2.390 MKD
1.553 MKD
Заштеда: 837 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 3-4г.
  • 5-6г.
  • 6-7г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За момчиња
Бренд NIKE
Возраст Мали деца

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
4.312 MKD
Заштеда 20%
5.390 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.232 MKD
Заштеда 20%
2.790 MKD
големина
4
5
6
7