на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки Swoosh
NIKE Долен дел тренерки Swoosh
NIKE Долен дел тренерки Swoosh
NIKE Долен дел тренерки Swoosh
NIKE Долен дел тренерки Swoosh
NIKE Долен дел тренерки Swoosh
NIKE Долен дел тренерки Swoosh
NIKE Долен дел тренерки Swoosh
NIKE Долен дел тренерки Swoosh
NIKE Долен дел тренерки Swoosh
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Swoosh

код на производ: DX0564-113
Prosečna ocena:
6.190 MKD
6.190 MKD
4.952 MKD
Заштеда: 1.238 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Изработени од меко руно во удобно вклопување за секојдневна удобност, машките долен дел тренерки Nike Swoosh носат смели Nike вибрации во секоја облека. Комбинирајте ги со дуксерот Nike Swoosh за униформен изглед. Руното е меко и дава лесна топлина. Удобниот крој е тука за опуштено и безгрижно чувство. Еластичниот прилагодлив појас ви овозможува да го персонализирате одговарањето. Swoosh графиката обезбедува храбар изглед на Nike.
Спецификација:

 • Удобен крој
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Предни џебови и заден џеб со патент
 • Еластични делови на нозете
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  4.392 MKD
  Заштеда 20%
  5.490 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  3.912 MKD
  Заштеда 20%
  4.890 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL