на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Долен дел тренерки M NK TCH FLEECE JGGR
Nike Долен дел тренерки M NK TCH FLEECE JGGR
Nike Долен дел тренерки M NK TCH FLEECE JGGR
Nike Долен дел тренерки M NK TCH FLEECE JGGR
Nike Долен дел тренерки M NK TCH FLEECE JGGR
Nike Долен дел тренерки M NK TCH FLEECE JGGR
Nike Долен дел тренерки M NK TCH FLEECE JGGR
Nike Долен дел тренерки M NK TCH FLEECE JGGR
Nike

Nike Долен дел тренерки M NK TCH FLEECE JGGR

Код на производ: FZ4710-104
Prosečna ocena:
7.490 MKD
7.490 MKD
5.243 MKD
Заштеда: 2.247 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 2XL
  • L
  • M
  • S
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол За мажи
Бренд Nike
Возраст За возрасни

Последна оценка на производот

Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
idris
idris
12.04.2024. 19:00
Mnogu kvalitet je

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:12
5.432 MKD
Заштеда 20%
6.790 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.411 MKD
Заштеда 10%
3.790 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.274 MKD
Заштеда 40%
3.790 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.681 MKD
Заштеда 10%
4.090 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL