на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Firebird
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Firebird
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Firebird
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Firebird
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Firebird
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Firebird
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Firebird
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Firebird
adidas

adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Firebird

Код на производ: IM9477
Šifra proizvođača: FWE47
3.988 MKD
3.988 MKD
2.792 MKD
Заштеда: 1.196 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Ако ви требаат долни тренерки во кои ќе ви биде удобно цел ден, тогаш Adicolor Classics Firebird е вистинскиот избор за вас. Откријте безвременски стил со овој модел. Ткаенината од која се направени гарантира дека ќе се опуштите во нив, не ве стегаат и не ја ограничуваат слободата на движење, додека еластичниот појас со врвка се прилагодува на вашите потреби. Во џебовите со патенти, секогаш можете да ги ставите потребните ситници. Тролистот на ногата го истакнува наследството на adidas и спортскиот стил што го сакате. Без разлика дали се дружите со пријателите или шетате сами, овие тренерки ќе ги задоволат сите ваши потреби. Спецификација:

 • Машки lifestyle тренерки
 • Еластичен појас со врвка
 • Џебови со патент
 • adidas лого

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:13
  5.432 MKD
  Заштеда 20%
  6.790 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  2.653 MKD
  Заштеда 30%
  3.790 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:13
  6.291 MKD
  Заштеда 10%
  6.990 MKD
  Големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  2.274 MKD
  Заштеда 40%
  3.790 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  2.863 MKD
  Заштеда 30%
  4.090 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL