на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Долен дел тренерки Z.N.E. PREMIUM
adidas Долен дел тренерки Z.N.E. PREMIUM
adidas Долен дел тренерки Z.N.E. PREMIUM
adidas Долен дел тренерки Z.N.E. PREMIUM
adidas Долен дел тренерки Z.N.E. PREMIUM
adidas Долен дел тренерки Z.N.E. PREMIUM
adidas Долен дел тренерки Z.N.E. PREMIUM
adidas Долен дел тренерки Z.N.E. PREMIUM
adidas Долен дел тренерки Z.N.E. PREMIUM
adidas Долен дел тренерки Z.N.E. PREMIUM
adidas

adidas Долен дел тренерки Z.N.E. PREMIUM

код на производ: IN5102
Šifra proizvođača: IKU95
5.488 MKD
5.488 MKD
3.841 MKD
Заштеда: 1.647 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Z.N.E. PREMIUM машките тренерки носат спортски комфор спакуван во посебен дизајн. Помеѓу метежот и вревата, обврските и тренинзите, време е за одмор, а не мора да ја менувате тренерката за некоја активност. За да постигнете ментална и физичка рамнотежа, важно е и каква облека носите и како се чувствувате во неа. Ресетирајте и повторно фокусирајте се на целта во облека што прави да се чувствувате удобно и удобно, изберете го adidas Z.N.E. PREMIUM модел. Кроени се од повеќе дијагонално исечени панели, материјалот е доволно еластичен за да се протега во четири насоки за дополнителна удобност и доволно цврст за да ја задржи формата по миењето. Технологијата Aeroready ја отстранува влагата и ви помага да останете суви, додека Z.N.E. графиката ве потсетува на она што ви е важно. Пригушените бои и суптилните акценти покануваат мир, а вие можете да уживате во вашиот зен момент.
Спецификација:

 • Машки тренерки
 • Ребрести делови и појас
 • Странични џебови
 • Aeroready технологија
 • Z.N.E. графика
 • Состав: 56% памук, 40% рециклиран полиестер, 4% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  4.392 MKD
  Заштеда 20%
  5.490 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  3.912 MKD
  Заштеда 20%
  4.890 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL