на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

THE NORTH FACE Долен дел тренерки Coordinates
THE NORTH FACE Долен дел тренерки Coordinates
THE NORTH FACE Долен дел тренерки Coordinates
THE NORTH FACE Долен дел тренерки Coordinates
THE NORTH FACE Долен дел тренерки Coordinates
THE NORTH FACE Долен дел тренерки Coordinates
THE NORTH FACE Долен дел тренерки Coordinates
THE NORTH FACE Долен дел тренерки Coordinates
THE NORTH FACE Долен дел тренерки Coordinates
THE NORTH FACE Долен дел тренерки Coordinates
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Долен дел тренерки Coordinates

код на производ: NF0A826YJK31
5.590 MKD
5.590 MKD
4.472 MKD
Заштеда: 1.118 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Машката тренерка North Face Coordinates е изработена од 100% памук. Со модерен дизајн и стандарден крој со заострени ногавици, оваа тренерка е суштинско парче за секој љубител на спортот. Еластичните делови на нозете и еластичниот појас со јамка се тука за да обезбедат максимална удобност во секое време, а во страничните џебови можете да ги чувате сите ситници што ги носите со себе. Логото на ногата е таму за сите да знаат кој бренд го поддржувате. Спецификација:

 • Машки тренерки
 • Заострени нозе
 • Еластични делови на нозете
 • Страничен џеб
 • Еластичен појас со јамка
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи