на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

RUSSELL ATHLETIC Долен дел тренерки Montana
RUSSELL ATHLETIC Долен дел тренерки Montana
RUSSELL ATHLETIC Долен дел тренерки Montana
RUSSELL ATHLETIC Долен дел тренерки Montana
RUSSELL ATHLETIC Долен дел тренерки Montana
RUSSELL ATHLETIC Долен дел тренерки Montana
RUSSELL ATHLETIC Долен дел тренерки Montana
RUSSELL ATHLETIC Долен дел тренерки Montana
RUSSELL ATHLETIC

RUSSELL ATHLETIC Долен дел тренерки Montana

код на производ: E3-627-1-190
4.090 MKD
4.090 MKD
2.454 MKD
Заштеда: 1.636 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Russell Athletic Montana се долен дел машки тренерки со класичен дизајн и препознатлив комфор. Удобни и пријатни, материјалот од кој се направени ќе ви овозможи слобода на движење и ќе ја понуди удобноста што ја сакате. Без разлика дали го носите за тренинг или за одмор, ќе изгледате подеднакво добро во секоја облека. Безвременска класика.
Спецификација:

 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Лого на Russell Athletic

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд RUSSELL ATHLETIC
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи