на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

RUSSELL ATHLETIC Долен дел тренерки Iconic
RUSSELL ATHLETIC Долен дел тренерки Iconic
RUSSELL ATHLETIC Долен дел тренерки Iconic
RUSSELL ATHLETIC Долен дел тренерки Iconic
RUSSELL ATHLETIC Долен дел тренерки Iconic
RUSSELL ATHLETIC Долен дел тренерки Iconic
RUSSELL ATHLETIC Долен дел тренерки Iconic
RUSSELL ATHLETIC Долен дел тренерки Iconic
RUSSELL ATHLETIC

RUSSELL ATHLETIC Долен дел тренерки Iconic

код на производ: E3-604-1-099
4.090 MKD
4.090 MKD
2.658 MKD
Заштеда: 1.432 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Russell Athletic Iconic се долен дел машки тренерки со едноставен крој, минималистички дизајн и препознатлив комфор. Еластичниот прилагодлив појас и еластичните делови на нозете ви даваат удобно вклопување и дозволуваат вашите патики да се истакнат. Предните џебови и задниот џеб нудат многу простор за складирање. Едноставноста на ова долен дел од тренерки дава безброј комбинации на облека кои се удобни и пријатни, идеални за сезоната што претстои. Спецификација:

 • Машки тренерки
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Еластични делови на нозете
 • Предни џебови
 • Заден џеб
 • Лого на Russell Athletic

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд RUSSELL ATHLETIC
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  4.392 MKD
  Заштеда 20%
  5.490 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  3.912 MKD
  Заштеда 20%
  4.890 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL