на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Долен дел тренерки 3-STRIPES
adidas Долен дел тренерки 3-STRIPES
adidas Долен дел тренерки 3-STRIPES
adidas Долен дел тренерки 3-STRIPES
adidas Долен дел тренерки 3-STRIPES
adidas Долен дел тренерки 3-STRIPES
adidas Долен дел тренерки 3-STRIPES
adidas Долен дел тренерки 3-STRIPES
adidas

adidas Долен дел тренерки 3-STRIPES

код на производ: IA4794
Šifra proizvođača: BVB18
4.288 MKD
4.288 MKD
3.001 MKD
Заштеда: 1.287 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

За поглед вкоренет во Адидас ДНК, не гледајте подалеку од машките lifestyle тренерки adidas 3-Stripes. Дизајнирани со елегантна силуета, ќе ве однесат надвор од теретана и ќе ве одведат на дружење и релаксација со пријателите. Мекото руно ќе ви ја даде удобноста што ја заслужувате. Класичните ленти на аdidas додаваат допир на спортско наследство на вашиот изглед, додека освежениот дизајн на пруги носи модерен пресврт. Спојте го со речиси сè за да и дадете спортска надградба на вашата гардероба.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Машки тренерки
 • Еластичен прилагодлив појас
 • AEROREADY технологија
 • Странични џебови со патент
 • Заострени ногавици
 • Ребрести делови
 • Состав: 70% памук и 30% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IA4883
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.066 MKD
  Заштеда 25%
  4.088 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  4.392 MKD
  Заштеда 20%
  5.490 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  3.912 MKD
  Заштеда 20%
  4.890 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL