на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки Jordan Sport DNA
NIKE Долен дел тренерки Jordan Sport DNA
NIKE Долен дел тренерки Jordan Sport DNA
NIKE Долен дел тренерки Jordan Sport DNA
NIKE Долен дел тренерки Jordan Sport DNA
NIKE Долен дел тренерки Jordan Sport DNA
NIKE Долен дел тренерки Jordan Sport DNA
NIKE Долен дел тренерки Jordan Sport DNA
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Jordan Sport DNA

код на производ: DM3231-220
4.790 MKD
4.790 MKD
2.395 MKD
Заштеда: 2.395 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
  M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
  S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Jordan Sport DNA се долен дел машки тренерки. Зошто да ја жртвувате удобноста за стил кога можете да ги имате и двете? Овие машки тренерки имаат опуштен крој и се совршено лесни за носење, со својата пријатна, богата француска ткаенина. Јамките на оваа ткаенина создаваат простор помеѓу ткаенината и вашата кожа, што ви дава посебно чувсто на удобност. Еластичниот појас околу струкот е прилагодлив и растеглив.
Спецификација:

 • Долен дел машки тренерки
 • Растегливи еластични делови на ногавиците и појасот
 • Џебови
 • Везено Jumpman лого
 • Машинско перење
 • Материјал: 80% памук / 20% полиестер
 • Еластични делови на ногавиците - материјал: 97% памук / 3% спандекс

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи