на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки M NSW TCH FLC JGGR REACT
NIKE Долен дел тренерки M NSW TCH FLC JGGR REACT
NIKE Долен дел тренерки M NSW TCH FLC JGGR REACT
NIKE Долен дел тренерки M NSW TCH FLC JGGR REACT
NIKE Долен дел тренерки M NSW TCH FLC JGGR REACT
NIKE Долен дел тренерки M NSW TCH FLC JGGR REACT
NIKE

NIKE Долен дел тренерки M NSW TCH FLC JGGR REACT

код на производ: DD4692-070
6.790 MKD
6.790 MKD
4.753 MKD
Заштеда: 2.037 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • L
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Tech се машки долен дел тренерки со низок профил кој додаваат топлина, а не тежина. Инспирирано од ѓонот на Nike React патиките, тие носат свеж и инвентивен изглед. Изработени се од двострана ткаенина богата со памук, која обезбедува зголемена топлина без дополнителна тежина. Џебот на десната ногавица има внатрешен организатор кој ви дава сигурност дека сè останува на своето место и при рака. Овој долен дел тренерки се одличен избор за сите вас кои сте активни во текот на студените денови. Брендот Nike секогаш се стреми кон најдоброто и Sportswear Tech долниот дел тренерки го потврдува тоа.

Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки – lifestyle
 • Стандарден крој
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Џеб на ногавица со внатрешен организатор
 • Swoosh лого
 • Дозволено е перење во машина
 • Состав: 66% памук, 34% полиестер
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
5.590 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
4.790 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
6.190 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
6.190 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL