на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки M J ESS FLC PANT
NIKE Долен дел тренерки M J ESS FLC PANT
NIKE Долен дел тренерки M J ESS FLC PANT
NIKE Долен дел тренерки M J ESS FLC PANT
NIKE Долен дел тренерки M J ESS FLC PANT
NIKE Долен дел тренерки M J ESS FLC PANT
NIKE

NIKE Долен дел тренерки M J ESS FLC PANT

код на производ: DA9820-687
4.490 MKD
4.490 MKD
2.694 MKD
Заштеда: 1.796 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
  M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
  S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Jordan Essentials Fleece се долнен дел машки тренерки со уникатен потпис на Jordan. Освежете ја вашата гардероба со ова модерно спортско парче со минималистички дизајн. Моделот е изработен од квалитетен и мек француски фротир со висок процент на памук, за да ви овозможи топлина и удобност. Има стандарден крој, со лежерни ногавици кои завршуваат со еластичен дел, адаптибилен еластичен појас и функционални џебови.

Спецификација:

• Долен дел машки тренерки - lifestyle

• Стандарден крој

• Адаптибилен еластичен појас

• Заден џеб, странични џебови

• Дозволено е перење во машина

• Состав: 82% памук, 18% полиестер

карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи