на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки Air
NIKE Долен дел тренерки Air
NIKE Долен дел тренерки Air
NIKE Долен дел тренерки Air
NIKE Долен дел тренерки Air
NIKE Долен дел тренерки Air
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Air

код на производ: DD6421-355
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Air се машки долен дел тренерки инспирирани од познатиот Nike стил од 80-тите. Исклучително лесната и пријатна ткаенина ќе ви овозможи целодневна пријатност и удобност.. Натписот „Get Over Your Fear of Heights“ е дел од кампањата на Nike Air Force од 86 година. и ѝм оддава почит на моделите од минатото. Извезеното Futura лого на ногавицата дава совршен, софистициран, спортски изглед и потсетува на богатата традиција. Овој долен дел тренерки имаат еластичен, прилагодлив појас, за да можете да ги адаптирате по своите желби и потреби.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки - lifestyle
 • Стандарден крој
 • Еластичен појас
 • Странични џебови
 • Air Force графика
 • Машинско перење
 • Состав: 73% полиестер, 27% најлон

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  4.392 MKD
  Заштеда 20%
  5.490 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  3.912 MKD
  Заштеда 20%
  4.890 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL