на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки M NSW NIKE AIR WVN PANT
NIKE Долен дел тренерки M NSW NIKE AIR WVN PANT
NIKE Долен дел тренерки M NSW NIKE AIR WVN PANT
NIKE Долен дел тренерки M NSW NIKE AIR WVN PANT
NIKE Долен дел тренерки M NSW NIKE AIR WVN PANT
NIKE Долен дел тренерки M NSW NIKE AIR WVN PANT
NIKE

NIKE Долен дел тренерки M NSW NIKE AIR WVN PANT

код на производ: DD6421-010
6.090 MKD
6.090 MKD
3.654 MKD
Заштеда: 2.436 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air се долен дел машки тренерки инспирирано од стилот на Nike од осумдесеттите. Исклучително лесната и пријатна ткаенина е удобна за носење цел ден. Наптисот „ Get Over Your Fear of Heights “ е дел од кампањата Nike Air Force во 86-та година и ѝм оддава почит на моделите од минатото. Извезеното Futura Air лого на ногавицата ѝм дава финален изглед и не потсетува на богатата традиција. Има еластичен адаптибилен појас кој можете да го прилагодите како што ќе посакате.

 Спецификација:

 • Машки тренерки долен дел – lifestyle
 • Стандарден крој
 • Еластичен појас
 • Странични џебови
 • Air Force графика
 • Дозволено е перење во машина
 • Состав: 73% полиестер, 27% најлон
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи