на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Долен дел тренерки CAMO AOP PANT
adidas Долен дел тренерки CAMO AOP PANT
adidas Долен дел тренерки CAMO AOP PANT
adidas Долен дел тренерки CAMO AOP PANT
adidas Долен дел тренерки CAMO AOP PANT
adidas Долен дел тренерки CAMO AOP PANT
adidas Долен дел тренерки CAMO AOP PANT
adidas Долен дел тренерки CAMO AOP PANT
adidas

adidas Долен дел тренерки CAMO AOP PANT

код на производ: GN1895
4.088 MKD
4.088 MKD
2.453 MKD
Заштеда: 1.635 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas CAMO SWEATPANT е машки долен дел тренерки во кој ќе уживате по напорниот работен ден.

Направен е од мек француски фротир, исклучително пријатен во контакт со кожата.

CAMO принтот, логото adidas и линиите даваат урбан изглед.

Чувајте ги најпотребните ситници во џебовите и уживајте во свеж воздух и опуштена облека.

Сепак, во овој машки долен дел тренерки нема да можете да останете незабележани.

Спецификации:

  • Машки долен дел тренерки
  • Џебови
  • Состав: 100% памук, француски фротир
  • Боја: окер / црна
  • Код на производ: GN1895
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
DOT
3.490 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
3.423 MKD
Заштеда 30%
4.890 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL