на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Чорапи MID CUT CRW SCK
adidas

adidas Чорапи MID CUT CRW SCK

код на производ: IL5025
Šifra proizvođača: EEF54
788 MKD
788 MKD
630 MKD
Заштеда: 158 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 43-45
  • 40-42
  • 37-39
  • 46-48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Чорапи
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Kачкет IB9196
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.191 MKD
Заштеда 25%
1.588 MKD
големина
OSFM
Sačuvano u omiljne
Патики ID4656
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
големина
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики IE4267
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.649 MKD
Заштеда 10%
7.388 MKD
големина
10
10-
11-
12
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики IG9777
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
големина
10
10.5
11
8
8.5
9
9.5

слични производи