на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Чорапи ANT SLIP SOCK
adidas Чорапи ANT SLIP SOCK
adidas Чорапи ANT SLIP SOCK
adidas Чорапи ANT SLIP SOCK
adidas Чорапи ANT SLIP SOCK
adidas Чорапи ANT SLIP SOCK
adidas

adidas Чорапи ANT SLIP SOCK

код на производ: H32448
688 MKD
688 MKD
482 MKD
Заштеда: 206 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • KL
  KL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Во овие чорапи вашите деца можат безгрижно да трчаат по тепихот и да танцуваат во дневната соба без да изгубат контрола. Сето тоа благодарение на затегнатите делови на дното на петицата. Мекиот памук што ги одржува малите стапала удобно, каде и да одат или прескокнуваат во нив, вам ќе ви обезбеди чувство на сигурност. Со купување на производи од памук, вие поддржувате одржливо одгледување памук.

Спецификации:

 • Должина на глуждот
 • 63% памук, 33% полиестер, 3% еластин, 1% најлон
 • Два пара во пакување
 • Ребрести делови
 • Grippy Trefoil шари
 • Better Cotton Initiative
 • Боја: Црна / Бела
 • Код на производ: H32448
карактеристики вредност
Категорија Чорапи
Основната поделба EQU
Пол Kids
Бренд adidas
Возраст Мали деца

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики GW8153
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.002 MKD
Заштеда 30%
4.288 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики EF5395
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.270 MKD
Заштеда 20%
4.088 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики HR0317
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.588 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики GV8891
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.950 MKD
Заштеда 20%
6.188 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики GY9155
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.753 MKD
Заштеда 40%
4.588 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики HQ4364
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.588 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-

слични производи

Sačuvano u omiljne
Чорапи IB9378
988 MKD
големина
1518
1922
2326
2730
3134
3436
3538
3739
3942
4042
4345
4346
4750
5154
Sačuvano u omiljne
Чорапи NJ0571-023
790 MKD
големина
0-12
0-3
0-6
1112
12
1224
1314
1516
18
2-3
2-4
24
3-4
4-5
5-6
5-7
6-12
7-8
7-9
9-10
Sačuvano u omiljne
Чорапи JCAX222029-101
474 MKD
Заштеда 40%
790 MKD
големина
1
12OZ
14OZ
16OZ
BV
CHLD
L
M
NS
ONE
OS
OSFA
OSFL
OSFM
OSFW
OSFY
PRO
S
UNSZ
YTH
Sačuvano u omiljne
Чорапи VN0A3H3OHU0
903 MKD
Заштеда 30%
1.290 MKD
големина
1
12OZ
14OZ
16OZ
BV
CHLD
L
M
NS
ONE
OS
OSFA
OSFL
OSFM
OSFW
OSFY
PRO
S
UNSZ
YTH