на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Тренерка JDN AIR JORDAN TRICOT SET
NIKE Тренерка JDN AIR JORDAN TRICOT SET
NIKE Тренерка JDN AIR JORDAN TRICOT SET
NIKE Тренерка JDN AIR JORDAN TRICOT SET
NIKE

NIKE Тренерка JDN AIR JORDAN TRICOT SET

код на производ: 35A449-P36
2.790 MKD
2.790 MKD
2.790 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 3-4г.
  • 4-5г.
  • 5-6г.
  • 6-7г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Тренерка
Основната поделба Текстил
Пол За девојчиња
Бренд NIKE
Возраст Мали деца

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 859591-600
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.490 MKD
големина
1.5Y
10.5
12C
13C
1Y
3Y