на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

JUICY COUTURE Тренерка Zuma
JUICY COUTURE Тренерка Zuma
JUICY COUTURE Тренерка Zuma
JUICY COUTURE Тренерка Zuma
JUICY COUTURE Тренерка Zuma
JUICY COUTURE Тренерка Zuma
JUICY COUTURE

JUICY COUTURE Тренерка Zuma

код на производ: JCAP178-101
4.890 MKD
4.890 MKD
2.445 MKD
Заштеда: 2.445 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Juicy Couture ZUMA се женски долен дел тренерки. Тренерките се одликуваат со стандарден крој и еластични манжетни на рабовите. Еластичниот појас со учкур можете да го прилагодите целосно на вашите потреби и желби. Можете да ги носите и во поелегантни пригоди бидејќи се максимално прилагодливи на секоја ситуација. Облечете ги новите омилени тренерки и започнете со нови победи.
Спецификација:

 • Женска тренерки
 • Еластични делови на ногавиците
 • Еластичен појас со учкур

 • карактеристики вредност
  Категорија Тренерка
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд JUICY COUTURE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Маица JCWS122069-125
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.674 MKD
  Заштеда 40%
  2.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица JCWC221043-247
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица JCSS122042-101
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.872 MKD
  Заштеда 20%
  3.590 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица JCSS122042-117
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.513 MKD
  Заштеда 30%
  3.590 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  glasa
  2
  3.773 MKD
  Заштеда 40%
  6.288 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Тренерка JCAP178-244
  2.445 MKD
  Заштеда 50%
  4.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Тренерка WP21502-BK
  2.513 MKD
  Заштеда 30%
  3.590 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  2.792 MKD
  Заштеда 30%
  3.988 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56