на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Торба Trefoil Moment
adidas Торба Trefoil Moment
adidas Торба Trefoil Moment
adidas Торба Trefoil Moment
adidas Торба Trefoil Moment
adidas Торба Trefoil Moment
adidas Торба Trefoil Moment
adidas Торба Trefoil Moment
adidas Торба Trefoil Moment
adidas Торба Trefoil Moment
adidas

adidas Торба Trefoil Moment

код на производ: IC2150
2.088 MKD
2.088 MKD
1.670 MKD
Заштеда: 418 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  1
 • OneSize
 • NSZ
  NSZ
 • OG
  OG
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Trefoil Moment lifestyle торбица за половината. Разноврсна торбичка за да ги држите вашите основни работи при рака. Изработен е од цврст памук со постава од полиуретанска вештачка кожа, колоритен дизајн и со препознатливо лого на adidas. Има главен дел со патент и преден џеб со преклоп. Прилагодливиот ремен овозможува лесна персонализација. Мал, но функционален моден детал кој ќе ви помогне да ги организирате сите потребни работи за време на секојдневните задачи.
Спецификација:

 • Lifestyle торбица за носење околу половината
 • Логото на adidas
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Патент
 • Димензии: 7 cm x 23 cm x 12 cm
 • Најмалку 50% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали
 • Волумен: 1 L

 • карактеристики вредност
  Категорија Торба
  Основната поделба EQU
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Маица IC2378
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.990 MKD
  Заштеда 20%
  2.488 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи HK0301
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  988 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица GN3173
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.313 MKD
  Заштеда 40%
  2.188 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Торба DQ5804-010
  3.912 MKD
  Заштеда 20%
  4.890 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Торба DB0488-824
  1.112 MKD
  Заштеда 20%
  1.390 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT