на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Торба Adicolor
adidas Торба Adicolor
adidas Торба Adicolor
adidas Торба Adicolor
adidas Торба Adicolor
adidas Торба Adicolor
adidas Торба Adicolor
adidas Торба Adicolor
adidas Торба Adicolor
adidas Торба Adicolor
adidas Торба Adicolor
adidas Торба Adicolor
adidas

adidas Торба Adicolor

Код на производ: IT4829
Šifra proizvođača: KOQ12
1.888 MKD
1.888 MKD
1.888 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Без разлика дали излегувате на улица или одите на фестивал, оваа adidas Adicolor тркалезна чанта е вистинскиот избор за вас. Носете ги сите неопходни работи во главниот џеб со патент. Помалите предмети остануваат безбедни во предниот оддел. Прилагодете го ременот на вашата совршена должина и спремни сте. Изработена од издржлив, но лесен полиуретан, оваа ретро-инспирирана чанта е неопходна секој ден и изградена да трае. Спецификација:

 • Тркалезна чанта - Lifestyle
 • Димензии: 5 cm x 17 cm x 17 cm
 • Волумен: 1,5 L
 • Состав: 100% полиуретански филм
 • Главна преграда со патент
 • Преден џеб со патент
 • Прилагодлив ремен што се вади

 • карактеристики вредност
  Категорија Торба
  Пол Unisex
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Чорапи S20274
  Dostupno odmah
  adidas TREFOIL LINEAR SOCKS 3P унисекс чорапите ќе ги направат сите ваши патики уште по...
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  788 MKD
  Големина
  3538
  3942
  4346
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Kачкет IB9207
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.112 MKD
  Заштеда 30%
  1.588 MKD
  Големина
  OSFM
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Чорапи IB9390
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  591 MKD
  Заштеда 25%
  788 MKD
  Големина
  L
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет IL4884
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.182 MKD
  Заштеда 30%
  1.688 MKD

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торба DQ5804-010
  4.890 MKD
  Големина
  MISC
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торба H35587
  744 MKD
  Заштеда 50%
  1.488 MKD
  Големина
  NS