на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Сукња TCH FLC SKIRT
NIKE Сукња TCH FLC SKIRT
NIKE Сукња TCH FLC SKIRT
NIKE Сукња TCH FLC SKIRT
NIKE Сукња TCH FLC SKIRT
NIKE Сукња TCH FLC SKIRT
NIKE Сукња TCH FLC SKIRT
NIKE Сукња TCH FLC SKIRT
NIKE Сукња TCH FLC SKIRT
NIKE Сукња TCH FLC SKIRT
NIKE

NIKE Сукња TCH FLC SKIRT

код на производ: CZ8918-645
4.790 MKD
4.790 MKD
3.832 MKD
Заштеда: 958 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
  L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike SPORTSWEAR TECH FLEECE SKIRT е женско здолниште изработено од иновативна плетена ткаенина за новата генерација жени.

Контрастните детали даваат препознатлив изглед на Nike, додека вертикалните линии даваат модерна и суптилна нота.

Мазна од двете страни, TECH FLEECE е иновативна плетена ткаенина, која обезбедува врвна топлина и удобност без дополнителна тежина.

Предниот отвор е таму затоа што удобноста и пријатното чувство се императив на ова женско здолниште Nike SPORTSWEAR TECH FLEECE SKIRT.

Брендот Nike секогаш тежнее кон најдоброто за вас, и за квалитет, и за дизајн.

Спецификации:

 • Женско здолниште - lifestyle
 • Еластична лента на половина
 • Предни џебови
 • Лого Nike
 • Перење во машина
 • Состав: 69% памук, 31% полиестер
 • Боја: розова
 • Код на производ: CZ8918-645
карактеристики вредност
Категорија Сукња
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Сукња HF2023
1.853 MKD
Заштеда 40%
3.088 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Сукња H59313
2.214 MKD
Заштеда 40%
3.690 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Сукња CZ9343-630
1.614 MKD
Заштеда 40%
2.690 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Сукња CZ9730-010
2.454 MKD
Заштеда 40%
4.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Сукња CZ8918-010
2.874 MKD
Заштеда 40%
4.790 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL