на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Сукња Sportswear Chill Knit
Nike Сукња Sportswear Chill Knit
Nike Сукња Sportswear Chill Knit
Nike Сукња Sportswear Chill Knit
Nike Сукња Sportswear Chill Knit
Nike Сукња Sportswear Chill Knit
Nike Сукња Sportswear Chill Knit
Nike Сукња Sportswear Chill Knit
Nike

Nike Сукња Sportswear Chill Knit

Код на производ: FQ1636-010
4.090 MKD
4.090 MKD
3.272 MKD
Заштеда: 818 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Chill Knit е лежерно женско ребрестo миди здолниште. Има едноставен крој и нуди удобно чувство, што го прави совршен за деновите кога сакате да бидете удобни додека изгледате добро. Изработенo е од екстремно мек непроѕирен материјал, така што го издигнува вашиот изглед на следното ниво. Процепот кој се протега до коленото го олеснува движењето, додека високиот струк обезбедува удобност и добра покриеност. Извезеното лого на Swoosh јасно покажува на кој бренд сте лојални. Спецификација:

 • Женско здолниште
 • Средна должина
 • Еластичен појас
 • Висок струк
 • Лого на Swoosh
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Сукња
  Пол За жени
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Сукња FQ1636-104
  3.272 MKD
  Заштеда 20%
  4.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Сукња FQ1636-825
  3.272 MKD
  Заштеда 20%
  4.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS