на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NEW ERA Шапка Ltc
NEW ERA

NEW ERA Шапка Ltc

код на производ: 60284825
2.490 MKD
2.490 MKD
1.992 MKD
Заштеда: 498 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • 61
 • LG
  LG
 • M
  M
 • MD
  MD
 • 54-62
  54-62
 • S
  S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

New Era LTC е женски lifestyle шешир за зимските денови кога треба да бидете загреани и со стил во исто време. Не е важно дали излегувате, шетате или само се дружите со пријателите, затоа што шеширот на New Era е прилагодлив за сите прилики. Пријатниот, топол и мек материјал сигурно ќе ве заштити од зимата и сите нејзини придружни временски услови. Логото на брендот New Era е сошиено и внесува лежерен изглед.
Спецификација:

 • Женска капа
 • Лого на New Era

 • карактеристики вредност
  Категорија Шапка
  Основната поделба EQU
  Пол За жени
  Бренд NEW ERA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Шапка 105-0203-WHI
  2.392 MKD
  Заштеда 20%
  2.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Шапка 105-0206-BLK
  2.392 MKD
  Заштеда 20%
  2.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Шапка JCAW122017-120
  1.992 MKD
  Заштеда 20%
  2.490 MKD
  големина
  1
  ONE
  OSFA
  UNSZ
  Sačuvano u omiljne
  Шапка JCAW122007-244
  1.395 MKD
  Заштеда 50%
  2.790 MKD
  големина
  1
  ONE
  OSFA
  UNSZ