на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Ранец ADICOLOR BACKPK
adidas Ранец ADICOLOR BACKPK
adidas Ранец ADICOLOR BACKPK
adidas Ранец ADICOLOR BACKPK
adidas Ранец ADICOLOR BACKPK
adidas Ранец ADICOLOR BACKPK
adidas Ранец ADICOLOR BACKPK
adidas Ранец ADICOLOR BACKPK
adidas Ранец ADICOLOR BACKPK
adidas Ранец ADICOLOR BACKPK
adidas

adidas Ранец ADICOLOR BACKPK

код на производ: IJ0761
Šifra proizvođača: EEG05

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

1.988 MKD
1.988 MKD
1.988 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • OneSize
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Ранец
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд adidas
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Kачкет IC0023
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.110 MKD
Заштеда 20%
1.388 MKD
големина
OSFA
OSFC
OSFM
OSFW
OSFY
Sačuvano u omiljne
Патики IF8069
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.388 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики IG9777
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.388 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Kачкет IB9196
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.112 MKD
Заштеда 30%
1.588 MKD
големина
OSFA
OSFC
OSFM
OSFW
OSFY
Sačuvano u omiljne
Патики IE7206
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.588 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5

слични производи