на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики NIKE AIR MORE UPTEMPO BP
NIKE Патики NIKE AIR MORE UPTEMPO BP
NIKE Патики NIKE AIR MORE UPTEMPO BP
NIKE Патики NIKE AIR MORE UPTEMPO BP
NIKE Патики NIKE AIR MORE UPTEMPO BP
NIKE Патики NIKE AIR MORE UPTEMPO BP
NIKE Патики NIKE AIR MORE UPTEMPO BP
NIKE Патики NIKE AIR MORE UPTEMPO BP
NIKE Патики NIKE AIR MORE UPTEMPO BP
NIKE Патики NIKE AIR MORE UPTEMPO BP
NIKE

NIKE Патики NIKE AIR MORE UPTEMPO BP

код на производ: FJ2847-100
6.490 MKD
6.490 MKD
6.490 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1"Y
  1"Y
 • 11"C
  11"C
 • 28
 • 12"C
  12"C
 • 29.5
 • 13"C
  13"C
 • 31
 • 32
 • 2"Y
  2"Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Kids
Бренд NIKE
Возраст Мали деца

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FQ6948-001
7.490 MKD
големина
2.5Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FV5951-001
6.490 MKD
големина
1.5Y
1Y
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y