на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики AIR FORCE 1 LE BG
NIKE Патики AIR FORCE 1 LE BG
NIKE Патики AIR FORCE 1 LE BG
NIKE Патики AIR FORCE 1 LE BG
NIKE Патики AIR FORCE 1 LE BG
NIKE Патики AIR FORCE 1 LE BG
NIKE Патики AIR FORCE 1 LE BG
NIKE Патики AIR FORCE 1 LE BG
NIKE

NIKE Патики AIR FORCE 1 LE BG

код на производ: FV5951-001
6.490 MKD
6.490 MKD
6.490 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 33
 • 32
 • 34
 • 33.5
 • 35.5
 • 35
 • 36.5
 • 36
 • 38
 • 37.5
 • 39
 • 38.5
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Kids
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Дуксер FD2979-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.872 MKD
Заштеда 20%
6.090 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Дуксер FD2979-063
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.872 MKD
Заштеда 20%
6.090 MKD
големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Дуксер FD3285-063
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.090 MKD
големина
M
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FQ6948-001
7.490 MKD
големина
2.5Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y