на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE

NIKE Патики Air More Uptempo

код на производ: FQ7733-001
6.490 MKD
6.490 MKD
5.192 MKD
Заштеда: 1.298 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air More Uptempo се детски патики дизајнирани да обезбедат безбедни чекори за најмладите. Една работа се издвојува за Nike Air More Uptempo. Ќе ви дозволиме (или вашето дете) да погодите што би можело да биде. Ви треба совет? Се работи за A-I-R! Овие секојдневни патики беа во сопствена лига со нивната нова патека. Овие патики ја носат легендарната и трајна удобност на воздушното перниче. Комбинацијата на вистинска и синтетичка кожа во горниот дел овозможува удобност и стабилност. Овие патики го исполнуваат своето име со воздушна единица која обезбедува одлично амортизирање при секој чекор. Големото лого „AIR“ е инспирирано од 90-тите. Гумениот ѓон обезбедува прилепување без оглед на површината, додека вашите малечки одат, трчаат и играат.
Спецификација:

 • Детски патики
 • Повлечете го јазичето на петицата и јазикот
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст Мали деца

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 86I198-GEH
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.134 MKD
  Заштеда 40%
  1.890 MKD
  големина
  4
  5
  6
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 85B781-023
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.813 MKD
  Заштеда 35%
  2.790 MKD
  големина
  4
  5
  6

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики CT3839-110
  6.890 MKD
  големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9035-002
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0367-001
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9035-001
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  glasa
  2
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DM3386-100
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  4.152 MKD
  Заштеда 20%
  5.190 MKD
  големина
  1.5Y
  11C
  12.5
  12C
  13C
  1Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики CT3839-103
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y