на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Force 1 LV8
NIKE Патики Force 1 LV8
NIKE Патики Force 1 LV8
NIKE Патики Force 1 LV8
NIKE Патики Force 1 LV8
NIKE Патики Force 1 LV8
NIKE Патики Force 1 LV8
NIKE Патики Force 1 LV8
NIKE Патики Force 1 LV8
NIKE Патики Force 1 LV8
NIKE

NIKE Патики Force 1 LV8

код на производ: DM3386-100
5.190 MKD
5.190 MKD
4.152 MKD
Заштеда: 1.038 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 33
 • 28
 • 12.5
  12.5
 • 29.5
 • 31
 • 32
 • 34
 • 35
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Детските lifestyle патики Nike Air Force 1 LV8 1 се наменети за малите кои сакаат модели од линијата на Air Force. Првично наменети за ѕвездите на кошаркарските терени, тие сега им дозволуваат на децата да бидат ѕвезди на уличната мода. Издржливите горни и воздушни единици обезбедуваат класичен изглед и несомнено чувство на удобност што ги прави омилени спортски патики. Комбинацијата на вистинска и синтетичка кожа е совршена потпора за стапалото и претставува дел од наследството од минатото. Скриената воздушна единица под петицата обезбедува амортизација како оригиналниот модел од 1982 година. Иконскиот гумен ѓон со кружни обрасци на шарите, првично дизајниран да им помогне на кошаркарите полесно да се свртуваат на теренот, обезбедува одлична влечна сила.
Спецификација:

 • Детски lifestyle патики за помали деца
 • Воздушна Air единица
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Состав на горниот дел: вистинска и синтетичка кожа
 • Лого Nike
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст Мали деца

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 85B781-023
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.813 MKD
  Заштеда 35%
  2.790 MKD
  големина
  4
  5
  6
  7
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 86I198-GEH
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.228 MKD
  Заштеда 35%
  1.890 MKD
  големина
  4
  5
  6
  7

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики CT3839-110
  6.890 MKD
  големина
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV3981-100
  7.490 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DZ4352-003
  6.190 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9035-002
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0367-001
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9035-001
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y