на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики FORCE 1 LV8 1 BP
NIKE Патики FORCE 1 LV8 1 BP
NIKE Патики FORCE 1 LV8 1 BP
NIKE Патики FORCE 1 LV8 1 BP
NIKE Патики FORCE 1 LV8 1 BP
NIKE Патики FORCE 1 LV8 1 BP
NIKE Патики FORCE 1 LV8 1 BP
NIKE Патики FORCE 1 LV8 1 BP
NIKE Патики FORCE 1 LV8 1 BP
NIKE Патики FORCE 1 LV8 1 BP
NIKE

NIKE Патики FORCE 1 LV8 1 BP

код на производ: FB9501-001
5.190 MKD
5.190 MKD
5.190 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 33
  • 28
  • 12.5
    12.5
  • 29.5
  • 31
  • 32
  • 35
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За момчиња
Бренд NIKE
Возраст Мали деца

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер 85B781-023
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.813 MKD
Заштеда 35%
2.790 MKD
големина
4
5
6

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB9035-002
6.890 MKD
големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV0367-001
6.890 MKD
големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB9035-001
6.890 MKD
големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y