на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики NIKE AIR MAX 97 EWT
NIKE Патики NIKE AIR MAX 97 EWT
NIKE Патики NIKE AIR MAX 97 EWT
NIKE Патики NIKE AIR MAX 97 EWT
NIKE Патики NIKE AIR MAX 97 EWT
NIKE Патики NIKE AIR MAX 97 EWT
NIKE

NIKE Патики NIKE AIR MAX 97 EWT

код на производ: FB9619-200
12.890 MKD
12.890 MKD
10.312 MKD
Заштеда: 2.578 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44
  • 44.5
  • 45
  • 46
  • 41
  • 42
  • 42.5
  • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер DX0566-113
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.201 MKD
Заштеда 10%
6.890 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер CU4489-700
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.218 MKD
Заштеда 25%
8.290 MKD
големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Дуксер DX0566-010
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.543 MKD
Заштеда 35%
6.990 MKD
големина
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер FB7290-508
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
големина
L
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD5810-200
9.752 MKD
Заштеда 20%
12.190 MKD
големина
10
10.5
11
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD5810-001
10.362 MKD
Заштеда 15%
12.190 MKD
големина
10
10.5
11
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB1362-101
6.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5