на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики NIKE AIR MAX 90 GS W
NIKE Патики NIKE AIR MAX 90 GS W
NIKE Патики NIKE AIR MAX 90 GS W
NIKE Патики NIKE AIR MAX 90 GS W
NIKE Патики NIKE AIR MAX 90 GS W
NIKE Патики NIKE AIR MAX 90 GS W
NIKE Патики NIKE AIR MAX 90 GS W
NIKE Патики NIKE AIR MAX 90 GS W
NIKE Патики NIKE AIR MAX 90 GS W
NIKE Патики NIKE AIR MAX 90 GS W
NIKE

NIKE Патики NIKE AIR MAX 90 GS W

код на производ: FV0361-001
9.490 MKD
9.490 MKD
7.592 MKD
Заштеда: 1.898 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 35.5
  • 36.5
  • 36
  • 38
  • 37.5
  • 39
  • 38.5
  • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Kids
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Дуксер FD2979-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.872 MKD
Заштеда 20%
6.090 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Дуксер FD3285-063
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.090 MKD
големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Дуксер FD2979-063
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.872 MKD
Заштеда 20%
6.090 MKD
големина
M
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FQ6948-001
7.490 MKD
големина
2.5Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FV5951-001
6.490 MKD
големина
1.5Y
1Y
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y