на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Dunk Low
NIKE Патики Dunk Low
NIKE Патики Dunk Low
NIKE Патики Dunk Low
NIKE Патики Dunk Low
NIKE Патики Dunk Low
NIKE Патики Dunk Low
NIKE Патики Dunk Low
NIKE Патики Dunk Low
NIKE Патики Dunk Low
NIKE

NIKE Патики Dunk Low

код на производ: DH9761-600
Prosečna ocena:
4.090 MKD
4.090 MKD
3.272 MKD
Заштеда: 818 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 27
 • 19.5
 • 21
 • 22
 • 23.5
 • 25
 • 26
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Dunk Low се детски lifestyle патики за бебиња. Иконските кошаркарски патики од осумдесетите се враќаат со супер издржлива конструкција и уште поинтересен дизајн. Вистинската и синтетичка кожа во горниот дел нежно ги обвиткува малите стапала и им дава целосна поддршка за безбедниот чекор на бебето. Мекиот дел под стапалото обезбедува одлично амортизирање. Перфорациите на горниот дел во пределот на прстите обезбедуваат одлично дишење и ги одржуваат малите стапала свежи. Овие детски патики за бебиња лесно ќе го придружуваат активниот ден на секое бебе од утро до вечер. Гумениот ѓон одлично се вклопува, што е особено важно за бебињата кои учат да одат.
Спецификација:

 • Детски lifestyle патики за бебиња
 • Оригинална и синтетичка кожа во горниот дел
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Перфорации во горниот дел
 • Лого Nike
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За бебе

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики CT3839-110
  6.890 MKD
  големина
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV3981-100
  7.490 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DZ4352-003
  6.190 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9035-002
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0367-001
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9035-001
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y