на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Huarache Run
NIKE Патики Huarache Run
NIKE Патики Huarache Run
NIKE Патики Huarache Run
NIKE

NIKE Патики Huarache Run

код на производ: 704949-423
5.890 MKD
5.890 MKD
5.890 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 33
 • 27.5
 • 28.5
 • 28
 • 12.5
  12.5
 • 29.5
 • 31.5
 • 31
 • 32
 • 34
 • 33.5
 • 35.5
 • 35
 • 36.5
 • 36
 • 38
 • 37.5
 • 39
 • 38.5
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Huarache Run се детски патики за безбедни чекори на вашите малечки. Со овие патики никогаш не можете да погрешите. Познатата лента овозможува лесно носење и брза игра. Дизајнот на овие детски патики и овозможува на патиката буквално да го прегрне стапалото и на овој начин дава поддршка бидејќи истовремено обезбедува удобност и стабилност. Горниот дел е изработен од мешавина од кожа и мрежести материјали, што обезбедува издржливост и дишење. Меката пена под стапалото обезбедува лесно амортизирање, а гумениот ѓон има жлебови кои обезбедуваат држење без оглед на површината.
Спецификација:

 • Патики за деца - Lifestyle
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст Мали деца
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи