на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Max Terrascape 97
NIKE Патики Air Max Terrascape 97
NIKE Патики Air Max Terrascape 97
NIKE Патики Air Max Terrascape 97
NIKE Патики Air Max Terrascape 97
NIKE Патики Air Max Terrascape 97
NIKE Патики Air Max Terrascape 97
NIKE Патики Air Max Terrascape 97
NIKE Патики Air Max Terrascape 97
NIKE Патики Air Max Terrascape 97
NIKE

NIKE Патики Air Max Terrascape 97

код на производ: DQ3976-101
13.490 MKD
13.490 MKD
13.490 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 45.5
 • 46
 • 47
 • 47.5
 • 48
 • 36
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
 • 40.5
 • 41
 • 42
 • 42.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Машките патики Nike Air Max Terrascape 97 комбинираат ретро стил со модерна технологија, обезбедувајќи исклучителна удобност и издржливост. Овие патики се инспирирани од класичниот модел Air Max 97 и дополнително се подобрени за да се носат во различни услови на терен. Горниот дел на патиката е направен од комбинација на синтетички материјали и мрежа, обезбедувајќи издржливост, дишливост и флексибилност. Материјалите се отпорни на триење и овозможуваат природно движење на стапалата. Дополнително, патиките се зајакнати во критичните области за зголемена издржливост. Nike Air Max Terrascape 97 располага со среден ѓон со видлива единица за воздух во петицата која обезбедува извонредно амортизирање и дополнителна поддршка за стапалото. Ѓонот е опремен со длабоки шари кои обезбедуваат одлично држење и влечење на различни терени. Без разлика дали шетате по градските улици или ја истражувате природата, овие патики ќе ви обезбедат стабилност и безбедност. Дизајнот на патиките е уникатен и привлечен. Инспириран од класичниот модел Air Max 97, овој модел носи автентични детали како што е карактеристичниот брановиден дизајн на страната на патиката. Комбинацијата на различни бои и текстури додава доза на стил и оригиналност. Патиките Nike Air Max Terrascape 97 се идеален избор за авантуристи кои сакаат да го истакнат својот стил додека уживаат во удобноста и перформансите во исто време. Со овие патики ќе бидете подготвени за сите теренски предизвици, обезбедувајќи ви самодоверба и поддршка за време на активностите. Изразете ја вашата индивидуалност со патиките Nike Air Max Terrascape 97 и бидете подготвени за сите авантури кои доаѓаат.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • Технологија Air

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DQ4621-070
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.395 MKD
  Заштеда 50%
  4.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DD8222-808
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.074 MKD
  Заштеда 40%
  6.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DX0566-113
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FB7921-113
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CU4489-010
  Prosecna ocena:
  glas
  3
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.803 MKD
  Заштеда 30%
  8.290 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FB7290-619
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи